Sıkça Sorulan Sorular

Saat 15.00’a kadar verilen siparişleriniz, aynı gün kargoya teslim edilir. Siparişleriniz kargoya teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi 1-3 gün arasında değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz. Saat 15.00’dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü içerisinde işleme alınır ve kargoya teslim edilir.

ÜRÜNÜM KUSURLU NE YAPMALIYIM?

Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin stoklarımızda olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir.

ÜRÜN TESLİMİNDE DİKKAT EDİLECEKLER?

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi veya ücret iadesi sürecinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

SİPARİŞ İÇİN ÜYELİK GEREKLİ Mİ?

Üyelik zorunluluğu yoktur fakat siparişlerinizi daha kolay vermek, siparişinizi takip etmek veya iptal, iade işlemlerini çok daha hızlı yapabilmek için üye olmak gerekmektedir.

ÜRÜN İPTALİNDE PARA İADE SÜRESİ?

Orjinalbiberhapim.com 14 İş Günü İçerisinde Satın Aldığınız Ürünlerin İadesi Oluşturulmak İstendiğinde Anında İşlem Gerçekleşir.

KARGO ÜCRETİ?

30 TL ve üstü sepetlerinizde ücretsiz kargo seçeneği geçerlidir. 30 TL altı sepetlerde 10 TL kargo ücreti otomatik olarak sepete eklenmektedir..

ÖDEME SEÇENEKLERİ NELERDİR?

Ödeme seçeneklerimizde

  • Havale-Eft İle Ödeme
  • Kapıda Nakit Ödeme
  • Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme

Yöntemleri bulunmaktadır. Size uygun ödeme yöntemini seçip ilerleyiniz.

Online ödemelerde yapabileceğiniz taksit sayılarını ödeme ekranından inceleyebilirsiniz.

KİŞİSEL BİLGİLERİN GÜVENLİĞİ NASIL SAĞLANIYOR?

www.orjinalbiberhapim.com üyeliğiniz sırasında iletmiş olduğunuz bilgileriniz özel şifreleme metoduyla serverlarımızda uluslararası standartlara uygun bir şekilde saklanmaktadır. https://orjinalbiberhapim.com’a üye olan veya alışveriş sırasında bilgilerini ileten müşterilerimizin kişisel bilgileri hiçbir kurum, kuruluş ve firma ile paylaşılmamaktadır.

SİPARİŞ DEĞİŞİKLİĞİ VE BİLGİ GÜNCELLEME

Siparişinizdeki bir ürünü iptal etmek, yeni ürün eklemek veya eklediğiniz ürünü değiştirmek istiyorsanız, talebinizle ilgili olarak müşteri hizmetlerimize telefon ile veya info@orjinalbiberhapim.com adresine mail ileterek bilgi vermeniz gerekmektedir. Siparişleriniz aynı gün kargolandığı için, değişikliğinizin yansıtılabilmesi için en kısa sürede bilgi vermenizi rica ederiz.