Biber Hapı Yorumları

Biber hapını ilk komşumuzdan öğrenmiştim. Bazen bize gelip gidiyordur dikkatimi çekti çok fazla su içiyor ve terliyordu bende merak edip sordum neden olduğunu ve bana biber hapını tanıttı. Bende sipariş geçtim gerçekten de bir anda iştahımı kesti. Bol bol su içmeye başladım ve inanamayacaksınız 1 buçuk ayda 10 kilo verdim. Şuan istediğim forma girmiş haldeyim valla manken gibiyim. Bıraktım kullanmıyorum artık ama kullananlara tavsiyem bol su için daha fazla kilo veriyorsunuz.

Zuhal İnce / İZMİR

Yaşım henüz 24 ve gerçekten kilolarımla başım dertteydi. Acilen kilo vermem lazımdı ama yemek yemeden bir saat bile geçiremeyecek kadar iradesiz bir insandım. uzun araştırmalar sonucu biber hapını buldum ve sipariş ettim. Biber hapı kullanmaya başladığımda 2019 yılındaydık şuan üzerinden 1 sene geçmiş ve ben hala o verdiğim kiloları almadım arkadaşlar. toplamda 4 kutu kullandım ve 6 ay sürdü toplam kullanma sürem 2. kutudan sonra artık her gün 1 adet almıyordum. Toplam 6 ayda 23 kilo kadar verdim. Teşekkürler biber hapı gerçekten kendime olan öz güvenimi geri kazandım.

Hilal / İSTANBUL

Çok uzun yorum yapmam gerek yok aslında biber hapını ilk çıktığında demek için kullananlardanım. Kendim bir obezite adayı olarak çok düzgün bir şekilde kilo alıp, deli gibi abur cubur ve fast food ile besleniyordum. Daha sonra arkadaşımın tavsiyesi üzerine internette yorumları okumaya başladım ve şunu fark ettim. Biber hapı yorumları gerçekten de neredeyse tamamı olumlu yorumlardan oluşuyordu. Bende sipariş verdim ve 3 ay kullandım. Ürünün pek bir yan etkisini görmedim ağız kuruluğu dışında. O da yan etki sayılmaz su içince geçiyor. yaklaşık 19 kilo verince bıraktım ve diyetle spora başlayıp bir miktar da öyle kilo verdim. Şuan boyum 1,74 ve kilom 78. Biber hapı sayesinde güzel bir fiziğe sahip oldum diyebilirim.

Mihraç Çoban / Ankara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
Yardımcı olmamı ister misini?
Merhaba :) Siparişinizi whatsapp üzerinden de verebilirsiniz..